Čo sú to Recyklohry?

Recyklohry sú školský recyklačný program, ktorého cieľom je prehĺbiť znalosti žiakov v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a umožniť im osobnú skúsenosť so spätným odberom použitých drobných elektrozariadení.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je jednoduché a zaberie len 2 minúty vášho času! Stačí zadať IČO vašej školy a potom už len vyplniť registračné údaje! Účasť v projekte je celkom zdarma a prihlásiť sa môže každá MŠ, ZŠ i SŠ v Slovenskej republike.

viac informácií

Novinky a aktuality

11 04

Nová úloha ku Dňu Zeme

Mesiac apríl je okrem premenlivého počasia všetkým malým aj veľkým Recyklohráčom určite známy aj vďaka dátumu 22.4., kedy všetci oslavujeme Deň Zeme. V súvislosti s týmto dňom sme v Recyklohrách pripravili novú úlohu. 

21 03

Vyhodnotenie 19.úlohy

Milí Recyklohráči, ďakujeme všetkým 197 školám, ktoré sa zapojili do 19. úlohy s názvom Najlepšia karnevalová maska. Pri hodnotení prác nás najviac potešili Vaše ohlasy. Mnohí z vás písali, že úloha pobavila nielen deti, ale aj  samotných učiteľov, koordinátorov, dokonca aj rodičov, ktorí pomáhali pri tvorbe masiek najmä  menším žiakom. Verím, že všetci si odniesli z tejto úlohy len pozitívne zážitky, úsmev na tvári a vedomie, že odhodené, nepotrebné veci nám môžu ešte dobre poslúžiť a to nielen pri výrobe karnevalovej masky.

04 02

Nová veselá 19.úloha

Na mesiac február sme pre Vás pripravili hravú a veselú úlohu – Najkrajšia karnevalová maska. Fašiangy sú v plnom prúde a  správny Recyklohráč by mal byť rozpoznateľný aj na karnevale v húfe rôznych masiek. Ako? Predsa maskou vyrobenou z odpadového materiálu. Načo kupovať masku v obchode, keď si ju môžete vyrobiť  sami v škole alebo doma. Zapojte fantáziu a pošlite nám fotky Vašich výtvorov. Už teraz sa na ne tešíme :-)

20 12

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

                                            

všetky novinky a aktuality

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

1088 registrovaných škôl

Nie je nainštalovaný flash plugin.