Čo sú to Recyklohry?

Recyklohry sú školský recyklačný program, ktorého cieľom je prehĺbiť znalosti žiakov v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a umožniť im osobnú skúsenosť so spätným odberom použitých drobných elektrozariadení a batérií.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je jednoduché a zaberie len 2 minúty vášho času! Stačí zadať IČO vašej školy a potom už len vyplniť registračné údaje! Účasť v projekte je celkom zdarma a prihlásiť sa môže každá MŠ, ZŠ i SŠ v Slovenskej republike.

viac informácií

Novinky a aktuality

12 11

Vianočná ponuka

Milí Recyklohráči, Vianoce sa nám pomaličky blížia, a preto sme pre vás pripravili špeciálnu limitovanú ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Nájdete tu vianočné dekoratívne predmety, užitočné vecičky, či malé darčeky, ktoré zaručene vyčaria úsmev na tvári malým i veľkým recyklohráčom.

06 10

Nová úloha - Environmentálny kalendár

Milí Recyklohráči, netrvalo dlho a po úvodnej rozcvičke vo forme Jesennej previerky prichádza nová úloha – tento raz kreatívna, tak ako to máte radi. Verím, že si opať s Recyklohrami užijete kopec zábavy a získate pre svoju školu pekné bodíky.

24 09

Vyhodnotenie Jesennej previerky

Milí Recyklohráči, do 24. úlohy s názvom Jesenná previerka sa zapojilo 132 škol. Aj keď bola úloha primárne určená učiteľom, neraz sa stalo, že im ochotne pomohli aj ich žiaci. Ako bolo už v zadaní prízvukované, body boli priznané len bezchybne vyplneným previerkam.

17 09

Fotografie z 1. Európskeho dňa recyklácie batérií

Milí Recyklohráči, v sekcii Fotogaléria od dnes nájdete nový album s názvom 1. Európsky deň recyklácie batérií, ktorý zachytáva momenty z tejto skvelej akcie.  

všetky novinky a aktuality

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

1201 registrovaných škôl

Nie je nainštalovaný flash plugin.