Milí recyklohráči,

oznamujeme vám, že projekt RECYKLOHRY bude dočasne fungovať v obmedzenom režime.

Stále hľadáme nového manažéra projektu. Ak by sa medzi vami našiel záujemca o uvoľnenú pozíciu, zašlite prosím žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom na email: sekacova@asekol.sk

Odvozy použitých elektrozariadení a batérií budú fungovať bez obmedzení, tak ako doteraz, po zadaní objednávky cez stránku www.recyklohry.sk. Objednávanie odmien z katalógu zostáva bezo zmeny. Obmedzenie projektu bude spočívať v dočasnom pozastavení distribúcie nádob a nevyhlasovaní nových úloh. Vaše otázky nám zasielajte i naďalej na email: info@recyklohry.sk.

Ďakujeme za vašu priazeň a trpezlivosť.

S pozdravom,
Tím ASEKOL SK s.r.o.

Čo sú to Recyklohry?

Recyklohry sú školský recyklačný program, ktorého cieľom je prehĺbiť znalosti žiakov v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a umožniť im osobnú skúsenosť so spätným odberom použitých drobných elektrozariadení a batérií.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je jednoduché a zaberie len 2 minúty vášho času! Stačí zadať IČO vašej školy a potom už len vyplniť registračné údaje! Účasť v projekte je celkom zdarma a prihlásiť sa môže každá MŠ, ZŠ i SŠ v Slovenskej republike.

viac informácií

Novinky a aktuality

19 12

Vianočná učiteľská úloha

Sme radi, že ste sa hneď v prvé dni zapojili do našej úlohy. Väčšina učiteľov odpovedala na všetky otázky správne, zostáva nám rozdať už len 5 diárov. Tak sa poponáhľajte, máte ešte šancu získať náš pekný diár:-)  

27 10

Špeciálna ponuka v katalógu odmien

Viem, že Vianoce sú ešte ďaleko, no aj keď ich od nás delí ešte 58 dní, už teraz sa na ne môžeme pomaličky pripraviť a hlavne sa na ne odteraz tešiť:-) Verím, že k vianočnej atmosfére na Vašich školách prispejú aj špeciálne odmeny zaradené odo dnes do nášho katalógu odmien. Špeciálne vianočné odmeny si budete môcť objednávať do 31.12.2014 alebo do vyčerpania zásob. Dúfam, že si z ponuky ľahko vyberiete a odmeny Vám budú cez Vianoce robiť radosť.

11 09

Kreatívna úloha na začiatok školského roka

Úvod školského roka je pre mnohých malých aj veľkých Recyklohráčov častokrát zložitý, preto sme sa rozhodli, že Vám nástup do školy spríjemníme kreatívnou úlohou. Navyše Vám prinášame jedinečnú možnosť – zapojiť sa prostredníctvon našej úlohy do projektu UNICEF – Škola v krabici a urobiť tak dobrý skutok.

všetky novinky a aktuality

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

1229 registrovaných škôl

Nie je nainštalovaný flash plugin.